HAKKIMIZDA

/ HAKKIMIZDA

BİROL YAY

SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız BIROL YAY uzunca bir süredir yay sektöründe faaliyet göstermektedir. Yay üretimi konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan firmamızda, Üretimimiz CNC makinalarında ve hassas tolerans değerlerinde gerçekleşmektedir.

Üretimimiz 0.15 mm - 25 mm arasında ve ISO 9001 ve Militarye test sertifikalı telleriyle yapılmaktadır. Sürekli kalite kontrol sistemiyle Ürünlerimiz malzeme girişinden mamül sevkine kadar kontrol altında tutulmaktadır.

Urün yelpazemizde; Yaylik paslanmaz teller AISI 302-316, orta ve yüksek karbonlu yaylik çelik tellerden DIN 17223, yağda temperlenerek sertleştirilmiş yaylik çelik tellerden ve Fosfor, Bronz, Pirinç, Alaşımlı ve Alaşımsız yaylik teller ve Bant malzemelerden talebinize uygun hertürlü basma yayları, çekme yaylari, torsiyon yayları, özel şekilli telform yayları, tel bükme içeren yaylar ve bant yayları üretimi yapmaktayız.

Son işlem, Uretilen yaylarımızın talebiniz doğrultusunda, taşlama makinamizda, taşlama işlemiyle, özel kaplamasıyla konveyor bandı elektrikli temperleme fırınlarında bitirilerek teslim edilebilmektedir.

Firmamız uygun fiyat ve ödeme şartlarıyla müşterilerimize en iyi hizmet ve kaliteyi sunmaktadır